28 червня біля кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ  було відкрито футбольне поле. На цю подію викладачі та студенти Таврійського ДАТУ ім. Д. Моторного чекали давно. Встановлення майданчика зі штучним покриттям було дуже доречним. Адже раніше студентам та викладачам доводилося йти на пари з фізичного виховання до парку імені Горького, а це досить далеко і незручно. Тепер заняття будуть проводитися безпосередньо на місці.

На офіційне відкриття поля прибули поважні гості: міський голова Мелітополя Сергій Мінько, президент Федерації футболу України, народний депутат Андрій Павелко, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, голова обласної ФФУ Віктор Межейко, начальник управління молоді і спорту обласної ради Наталія Власова.

Як розповів ректор ТДАТУ ім. Дмитра Моторного В.М. Кюрчев, бажання мати таке поле для своїх підопічних з’явилося у нього ще два роки тому, коли він був на відкритті першого такого поля в Мелітополі – біля стадіону «Спартак» ім. О. Олексенка. І ось мрія здійснилася. Тим більше, що займатися на полі зможуть не тільки студенти ТДАТУ, а й юні вихованці мелітопольських футбольних команд. Йому ж було надано право першим вдарити по м’ячу на новому полі.

Після офіційного відкриття майданчику, дебютні матчі зіграли юні мелітопольські футболісти.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»