изображение_viber_2019-11-27_10-32-2425 листопада на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» було проведено олімпіаду з дисципліни «Машини, обладнання та їх використання в тваринництві» на тему: «Сучасне тваринництво – цікаве та захоплююче» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія» під керівництвом викладача, доцента Скляр Радміли Вікторівни.

Метою проведення олімпіади є підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої та самостійної праці, а також контроль засвоєного здобувачами вищої освіти матеріалу з дисципліни «Машини, обладнання та їх використання в тваринництві».

Кожен учасник послідовно у три етапи виконував наступні частини: перша частина полягає у відповідях на тести (25 питань по три варіанти відповіді), а час, що відводиться на виконання складає 25 хвилин. Кожна правильна відповідь оцінюється в 2 бали.

Друга частина полягає у розгадуванні сканворду в кількості чотирьох слів. Час, що відводиться на розгадування сканворду складає 15 хвилин. Кожне правильно відгадане слово оцінюється в 2 бали.

Третя частина полягає у розгадуванні кросворду на тематику олімпіади. Час, що відводиться на розгадування кросворду складає 25 хвилин. Кожне правильно відгадане слово оцінюється в 2 бали.

Переможців визначали  згідно заповненого протоколу за сумою набраних балів. За успішну участь в олімпіаді переможці одержали додаткові бали до свого загального рейтингу з дисципліни МОВТ: І-е місце – 20 балів; ІІ-е місце – 15 балів; ІІІ-е місце – 10 балів. За участь в олімпіаді студенти також одержали по 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни МОВТ за умови участі во всіх перелічених вище етапах.

Всього в олімпіаді прийняло участь 16 студентів 41, 42АІ груп.

Прізвища переможців олімпіади та їх заохочення:

1. Асадян Д.С. (42АІ), Тарабанов Є.О. (42АІ), Тимочко С.В. (41АІ) – 1 місце (по 20 балів до загального рейтингу з дисципліни МОВТ);
  2. Галігузов О.О. (41АІ) – 2 місце (15 балів до загального рейтингу з дисципліни МОВТ);
  3. Єльцов С.С., Єрьомін М.А. (41АІ) – 3 місце (по 10 балів до загального рейтингу з дисципліни МОВТ)

Вітаємо переможців!!!

За матеріалами: кафедра «Технічний сервіс та системи в АПК»