Студенська рада факультету агротехнологій та екології та енергетичного факультету відвідали школу-інтернат №1 з привітанням зі святом Дня Святого Миколая та наступаючим Новим 2017 роком.

Студенти підготували святкову казку, у якій брали участь Дід Мороз (Кольцов Руслан, 31 ОП), Снігурка (Передерій Катерина, 32 ЕК), Сніжинки (Білий Євгеній 41 ОП, Швед Євгеній 21 ЕК, Кузекін Тимофій 21 АГ), Ліший (Водяницький Дмитро 42 АГ), Баба-Яга (Телюк Поліна 41 ЕК), Мавпа (Слободнюк Ірина, 21 ЕК) з мавпенятами (Білоножко Дмитро, 41 ЕН, Зирянов Юрій, 31 ЕН, Даниленко Олександр, 13 СЕЕ, Генчев Олексій 13 СЕЕ, Гайтанжи Олександр, 13 СЕЕ) та Півень (Терещенко Юлія, 21 ЕК) з курчатами (Нєжнова Галина 21 АГ, Ващенко Світлана 11 СЕЕ, Яворська Анастасія 31 ХТ, Чекмак Аріна 31 ХТ), фотограф Генсицький Максим та звукорежисери Литвиненко Дмитро 32 ЕК, Руденко Іван 31 ХТ та помічниця з мейк-апу Бородіна Олександра 41 ЕН. Після вистави герої казки розіграли декілька конкурсів, у яких діти охоче взяли участь.

Наприкінці свята дітки мали змогу сфотографуватися із улюбленими героями казки, отримали солодкі новорічні подаруночки,  яблука та м’які іграшки.

Адміністрація інтернату оголосила студентам подяку за організацію дозвілля вихованців та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

З наступаючими новорічними святами!

З повагою, студентська рада факультету агротехнологій та екології та енергетичного факультету.

Заст.декана з ОВР факультету АТЕ Л.І. Шлєіна

Фото Генсицького Максима