З першим подихом весни приходить Міжнародний жіночий день – 8 Березня! Цей день – символ краси, кохання, радості і тепла, а також прекрасна нагода обдарувати жінок словами вдячності та компліментами. Весняне свято не оминуло і наш Університет.

У цьому році 8 березня випадає на понеділок, тому студентський актив відзначив його у п’ятницю, 5 березня. Кожен факультет вирішив по особливому привітати жінок.

Студенти механіко-технологічного факультету підготували яскраве відео-привітання для викладачів та співробітниць. Його презентація відбудеться безпосередньо 8 березня. Також представники студактиву завітали особисто до кожної представниці прекрасної статі зі словами вдячності та теплими побажаннями. Дивував жінок факультету фокусник-ілюзіоніст.

Креативно до задачі підійшли студенти факультету економіки та бізнесу. «Давненько наші викладачі не бігали по станціям. Пропонуємо їм згадати студентські роки та позмагатися у квесті!», – з такими словами активісти факультету влаштували незабутню гру із солодкими призами. Гра складалася з семи станцій. Учасникам квесту треба було пригадати історію ФЕБ, скласти слова з букв, відгадати та намалювати квіти, показати свої танцювальні здібності та заспівати у караоке, а також пограти у «Крокодил».

Студенти факультету енергетики та комп’ютерних технологій вирішили здивувати винуватців свята незвичним привітанням. Для своїх співробітниць вони підготували невеличкі солодкі подарунки з цікавими передбаченнями, аби проявити індивідуальний підхід для кожної представниці прекрасної статі.

У 5 корпусі здобувачі вищої освіти факультету агротехнологій та екології встановили святкову фотозону. Адже вже пора освіжити фото-стрічку у соцмережах весняними знімками. Кожен бажаючий зміг зробити світлину на пам’ять. Також студенти вітали співробітниць факультету щирими побажаннями та смачними подарунками.

Так, студенти створили неймовірну атмосферу чудового 8 березня та перетворили звичайну п’ятницю у незвичайно світле свято. Робочий день наповнився безліччю приємних слів, щирих посмішок та лише радісних емоцій.

Шановні жінки, нехай кожен Ваш день наповнений натхненням та теплом! Бажаємо легкості, ніжності, турботи та добра.

Єлізавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ