З 27 серпня по 2 вересня 2018 р. студенти Таврійського державного агротехнологічного університету мали можливість відвідати літній спортивно-оздоровчий табір «Здоров`як» на базі СОК «Салют» в смт. Кирилівка.

«Здоров`як» – добра нагода для студентів проявити свої таланти, оскільки саме тут проходить безліч культурних та спортивно-масових заходів. «Здоров`як» – це нескінченна енергія, палюче сонце, морське повітря, позитивні емоції, вечірні посиденьки біля вогнища та купа яскравих вражень!

В перший день у рамках програми табору студенти були поділені на два загони. Батьками та наставниками на цей тиждень для першого загону став відповідальний Гулевський Вадим Борисович, а для другого – працьовита та енергійна Васильченко Олена Олегівна. Після того як студенти дізналися з ким вони будуть пліч о пліч брати участь у заходах табору «Здоров`як», перед ними постало нове завдання – вигадати собі назву та девіз, а також представити свій загін запальними танцями відповідно до назви.

Не менш цікаво та емоційно проходив кожен день цього шаленого тижня. Програма включала в себе ігри, спортивні змагання та культурно-розважальні заходи, які з ентузіазмом організовувала Євтушенко Ганна. Різноманітність цих заходів не залишила байдужим жодного присутнього в оздоровчому центрі.

Протягом усього відпочинку між загонами відбувалась запекла боротьба, оскільки студенти виборювали право називатися найспортивнішим загоном – 2018. Свою вправність та силу вони могли продемонструвати у грі з волейболу, футболу, баскетболу, піонерболу, дартсу, стрибків у довжину та плаванні під водою. Першість у цій нелегкій боротьбі здобув загін № 2. Суддею всіх спортивних змагань був Мілаєв Олександр Іванович. Також проводились індивідуальні змагання з дартсу та кидків в кільце, де кожен бажаючий мав змогу проявити себе та показати свою майстерність у влучності.

Окремо слід відзначити захід присвячений красі та ніжності «Міс і Містер Здоров`як – 2018». Чотири пари готувалися протягом усього дня, аби ввечері показати справжнє шоу. Разом з парами готувались і вболівальники. Їх роль була не менш важлива, бо прискіпливе журі уважно спостерігало за кожним виступом. Усі пари показали справжній майстер-клас продемонструвавши артистичність та креатив.

Не можна не згадати ігри – «Крокодил» та «Імпровізація», учасники яких, вразили глядачів своїм почуттям гумору та інтелектом. А згуртувати колектив і забути про так і невирішене питання: “хто ж найкращий?” – допомогла фігура з піску, над якою працювали всі бажаючі.

Свято Нептуна – одна  з найочікуваних подій літа, яка відбулась в останній вечір цієї незабутньої подорожі. Це свято стало вже традицією. Студенти ніколи не залишаються байдужими: хтось забувши про сон пише сценарій, хтось активно обирає собі ролі і готується до виступу. А все для того, щоб ввечері сісти навколо вечірнього вогнища у великій і дружній родині, згадуючи як усі весело провели час.

Висловлюємо щиру подяку ректорату та педагогічному колективу ТДАТУ, адміністрації та працівникам СОК «Салют», студентам, завдяки яким «Здоров’як – 2018» був наповнений яскравими і цікавими заходами. Все це – заслуга кожного, хто долучився до цієї події.

Чекаємо усіх у наступному році! До нових зустрічей у спортивно-оздоровчому таборі «Здоров’як»!!!

Слободнюк Ірина,

Голова культмасового