18-19 квітня у Харківському національному автомобільно-дорожному університеті відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство». Конкурс, засновником якого є МОН України, проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів (курсантів), стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями. За право участі у конкурсі змагались  80 студентських наукових робіт, серед яких були обрані 26 найкращих.

Галузева конкурсна комісія у складі провідних вчених, наукових і науково-педагогічних працівників визначила переможців, серед яких диплом третього ступеня за наукову роботу «Мікромеханізм руйнування кованої марганцевистої сталі» отримав студент механіко-технологічного факультету 32 АІ групи  Дмитро Мажан.

Керівник наукової роботи доц. каф. ТКМ Чернишова Л.М. отримала подяку за високий рівень наукового керівництва переможця.

За матеріалами: Чернишова Л.М., к.т.н., доц. каф. ТКМ