1 листопада у Запоріжжі відбувся Гала-концерт «Зорепаду-2019».

Фестиваль «Зорепад» започаткували у 1991 році. За 28 років існування члени журі відкрили сотні талантів – музикантів, співаків, танцівників та артистів циркового жанру. Зокрема, завдяки фестивалю «засяяли» такі зірки, як Альоша, Олександр Панайотов, Тетяна Недєльська, дядя Вадя та багато інших.

У ТДАТУ також багато талановитої молоді! Студентки Айбетова Алія (11 МБ ЕК) та Івова Наталя (11 МБ ЦБ) посіли на фестивалі,  відповідно 2 та 3 місця, у номінації «розмовний жанр». Університетській спільноті  добре відома активна участь дівчат у всіх культурних заходах ТДАТУ. Вони також відомі як акторки студентської театральної студії «МОСТ», які під керівництвом молодого креативного керівника Віталії Нікітіної презентували навесні п’єсу за новелою Стефана Цвейга «Лист від незнайомки». І цей раз творча співпраця дівчат також принесла нові перемоги!

Вітаємо Віталію, Алію та Наталію з новими творчими здобутками!

28-й молодіжний фестиваль естрадного мистецтва тривав протягом жовтня. Члени журі подорожували у пошуках талантів усією областю, зокрема, завітали до Бердянська, Пологів, Енергодара, Мелітополя та Токмака. 30 днів, 6 міст, 7 зональних відбіркових турів і тисяча номерів  – саме так відбувався цьогоріч 28-й фестиваль естрадного мистецтва «Зорепад». Його учасники – віком від 14 до 35  років  змагалися у 6-ти номінаціях: сучасна та авторська пісня, хореографія, циркове мистецтво, інструментальна музика, розмовний жанр та діджеїнг.

Фестиваль проводиться за організацією комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради, управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та за підтримки комунальної установи «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Білоцька О.М.,

заступник керівника ЦІТІС