Оприлюднено шістнадцятий академічний рейтинг українських закладів вищої освіти “ТОП – 200 Україна 2022”. Таврійський деожавний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного в новому рейтингу посів 70 місце і увійшов до 100 кращих університетів України. Навіть в умовах повномасштабної війни, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного продовжує бути майданчиком для підготовки конкурентноспроможних фахівців.

Славетний університет Півдня Украіни, який у 2022 році відзначає своє 90-річчя, зберігає традиції якісної європейської освіти та сучасні тенденції розвитку вищої освіти. Покращення показників науково- видавничої, винахідницької, діяльності та науково-дослідницьких досягнень дозволили ТДАТУ посісти достатньо високе місце серед 200 ЗВО України. Щорічний прогрес показників ТДАТУ у міжнародних рейтингах, таких як “Вебометрикс” та “Scopus” демонструє сталий розвиток университету. Не став виключенням і цей рік, де Таврійський ДАТУ посів 93 позицію у “Scopus” і 49 у “Webometrics”.

Методика цього рейтингу базується на використанні даних прямих вимірів та експертних думок. Рейтинг базується на принципах об’єктивності та незалежності ранжування університетів.

Загалом було взято до уваги десять показників оцінювання діяльності університетів. З-поміж них найбільші вагові коефіцієнти мають академічна, науково-видавнича та міжнародна діяльність, оцінка науково-дослідницьких досягнень через порівняння сайтів університетів та досягнення закладами 17 цілей сталого розвитку ООН.

У 2022 році трійка лідерів серед ЗВО України залишилась незмінною порівняно з 2021 роком. Очолив рейтинг Київський національний університет ім. Шевченка. Друге місце знов посів «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського», третє – Харківський національний університет ім. Каразіна.

Серед ЗВО аграрного спрямування ТДАТУ стабільно входить у трійку найкращих. Також ТДАТУ є у трійці кращих ЗВО Запорізької області, поступаючись лише Запорізькому національному університету (42 місце) та Національному університету «Запорізька політехніка» (47 місце). ТДАТУ вкотре підтвердив свою освітянську потужність і лідерство серед університетів Запорізького регіону і України в цілому. Національний академічний рейтинг «ТОП-200 Україна 2022» тому підтвердження.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного був і залишається лідером аграрної освіти півдня України та чекає на своїх абітурієнтів.

Отримати детальну інформацію щодо вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного можна за телефонами:

• робочий +38 (061) 289-12-99;
• мобільний +38 (099) 614-83-02;
• приймальна комісія +38 (098) 751-74-48.