Таврійський державний агроттехнологічний університет імені Дмитра Моторного став учасником-волонтером центру надання допомоги для переселенців з Мелітополя «Саме тут».

Нагадаємо, більше місяця, за ініціативи команди керівників Мелітополя та народного депутата України Сергія Мінько, для жителів нашого міста, які приїхали до Запоріжжя, було створено відкритий простір «Саме тут». Розташувався він у ПК «АвтоЗАЗу».

Тут можна отримати юридичну консультацію, допомогу в оформленні статусу ВПО, консультацію з працевлаштування та житла, укласти декларацію із сімейним лікарем, отримати продуктовий набір.

Двічі на тиждень, щовівторка та четверга, кожен бажаючий також може отримати вичерпну інформацію щодо особливостей вступної кампанії для жителів тимчасово окупованих територій.

Фахівці приймальної комісії університету проконсультують стосовно переліку документів, необхідних для вступу, ознайомлять зі спеціальностями, на яких навчають у ТДАТУ, допоможуть правильно скласти мотиваційний лист, зареєструвати електронний кабінет вступника тощо.

Отримати косультацію з освітніх послуг можна щовівторка та четверга за адресою: Запоріжжя, проспект Соборний, 9.

Також детальну інформацію можна отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2