Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного візьме участь в роботі над одним із проєктів, що будуть фінансуватися за Програмою Європейського Союзу Erasmus+.

Цьогоріч Програмою Erasmus+ були відібрані десять проєктів, що спрямовані на модернізацію освітніх програм із соціальних наук та інженерії, охорони здоров’я і навколишнього середовища; модернізацію врядування закладів вищої освіти; зміцнення зв’язків системи вищої освіти з економічним і соціальним середовищем. Участь в них візьмуть 46 університетів та інших організацій з України. Сума коштів, яку передбачено витратити на розробку проєктів, складе понад 9 млн євро.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного як партнер долучається до реалізації проєкту «Digitalization of economic as an element of sustainable development of Ukraine and Tajikistan (DigEco)» («Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану»). Він спрямований на діджиталізацію процесів вищої освіти та випуск фахівців з цифрової економіки. Завдяки роботі над цим проєктом університет отримає новий досвід та здобуде нові можливості для розвитку економічного факультету та вишу в цілому.

У ході роботи загалом 16 партнерів з ЄС, України і Таджикистану протягом 3 років впроваджуватимуть новітні технології та перейматимуть досвід провідних закладів вищої освіти Європи. Зокрема з українського боку, окрім Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, над цим проєктом працюватимуть також фахівці з Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, КПНУ ім.І.Огієнка, Приазовського державного технічного університету, Державного університету «Житомирська політехніка», Міністерства цифрової трансформації України, LTD «COMPANY M-MASTER», Вінницької міської громадської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток».