Оприлюднено рейтинг цитувань у Google Scholar від Webometrics – Transparent Ranking: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles 2023 (version 15.2).

Рейтинг обраховується за цитуваннями інституційних профілів співробітників університетів у Google Scholar. Інституційними профілями вважаються профілі, в яких вказана повна офіційна назва навчального закладу та корпоративна пошта в його домені.

ТДАТУ посів 26 позицію з кількість цитувань 29185.

Серед аграрних ЗВО ми посідаємо 2 позицію після НУБІП ( 4 місце,102101 цитувань) і ТДАТУ – лідер серед ЗВО Запорізької області.

Показник цитування свідчить про відкритість та цінність наукових здобутків авторів. Щорічне активне наповнення Репозитарію ТДАТУ публікаціями науковців університету, актуалізація профілів НПП у Google Scholar є запорукою високої позиції ТДАТУ у рейтингу цитувань – Google Scholar Citations.

Навіть, блокування репозитарію впродовж 10 місяців, не завадило ТДАТУ втримати високу планку у рейтингу.

Нагадємо, що показник цитування наукових публікацій у Google Scholar з 2020 року використовується як індикатор публікаційної і наукової діяльності науковця ЗВО у академічному національному рейтингу «ТОП 200 Україна» і світовому Webometrics Ranking of World Universities.

Користуючись нагодою, просимо актуалізувати профілі НПП у Google Scholar:

– перевірити афілювання з Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного/ Dmytro Motornyi Tavria State Agrotechnological University;
– е-пошта … @tsatu.edu.ua
– ім’я і прізвище – українською і англійською;
– перевірити наявність своїх публікацій;
– видалити «чужі» публікації зі схожими прізвищами.

Просимо вчасно передавати свої публікації до репозитарію ТДАТУ на е-пошту lib.nauka@tsatu.edu.ua.

Тримаємо освітянський і науковий фронти і йдемо до Перемоги.