Минулої неділі, 3 листопада, найбільше село Мелітопольського району та України Костянтинівка святкувало свій 160 день народження. З нагоди цього свята співробітники університету взяли  участь в ярмарку-виставці. В селі велика кількість аграріїв, зацікавлених в кадрах саме сільськогосподарського напрямку, тому презентація нашого вищого освітнього закладу на заході подібного формату є вкрай важливою для залучення здібної молоді до вступу на різноманітні спеціальності.

Активну участь у профорієнтаційній агітації взяли співробітники кафедри іноземних мов: старший викладач Кривонос І.А., викладач-стажист Гладких Г.В. та викладач-стажист Однороманенко М.В.

Завдяки керівнику відділу профорієнтаційної роботи Циновській Т.Т. була скоординована та відмінно організована співпраця всіх підрозділів.

Кафедра плодоовочівництва, виноградарства та біохімії в особі к.б.н., старшого викладача Пащенко Ю.П., а також канд. с.-г. наук, старший викладач кафедри рослинництва імені проф. В.В. Калитки Білоусова З.В. представили наробки факультету агротехнології та екології: продукцію бджільництва та рослинництва.

Механіко-технологічний факультет продемонстрував різні системи для крапельного зрошення, які є розробкою аспіранта кафедри сільськогосподарських машин Філіпова Д. (фірма «Полив-Сервіс»). Кафедру технологічного сервісу та систем в АПК презентував к.т.н., старший викладач Бондар А.М. та підтримали активні студенти факультету.

Факультет енергетики і комп’ютерних технологій представляли кафедра електротехнології і теплових процесів – доцент, к.т.н. Стьопін Ю.О. та кафедра комп’ютерних наук – старший викладач  Зінов’єва О.Г. Відвідувачів виставки зацікавило автономне джерело освітлення, сонячна панель-батарея, представлена факультетом.

Справжньою прикрасою стала фотозона з сіна, де поряд з рожевим велосипедом, гарбузами, капустою та яблуками, серед запашних квітів охоче робили фотознімки дорослі і діти. Вдячні Карпенко К.М. за чудове оформлення.

Костянтинівка є постійним та надійним партнером університету, і випускники сільських шкіл свідомо віддають перевагу ТДАТУ в якості закладу для отримання якісної освіти в галузі сільського господарства. Щиро дякуємо сільській раді та її голові Горбань Т.П. за запрошення на свято!

За матеріалами: кафедра іноземних мов