20190314_110815-min14 березня 2019 року розпочалась надзвичайно важлива подія освітньої галузі України –  Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Виставка буде продовжуватись до 16 березня.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

ТДАТУ ім. Дмитра Моторного також взяв активну участь у виставці, підсумувавши основні досягнення у освітньо-науковій, організаційно-виховній роботі, міжнародній діяльності та гідно представивши рідний університет на цьому яскравому заході.

Серед учасників – провідні ЗВО, заклади фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; різноманітні портали, та видавництва освітнього спрямування.

Із навчальних закладів Запорізької області участь взяли – Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного, Мелітопольський педагогічний університет ім. Б.Хмельницького, Запорізький національний технічний університет, Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, Ліцей № 9 м. Мелітополя

Тематична складова виставки включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Прес-служба ТДАТУ