43493562_505629329863776_4838666518805872640_nНачальник відділу міжнародних зв’язків Таврійського державного агротехнологічного університету Єфіменко Людмила Миколаївна та викладач кафедри економіки, куратор спеціальності туризм Демко Валентина Сергіївна відвідали урочистий захід з нагоди взаємовигідного міжнародного співробітництва між болгарською туристичною компанією Travel company Tural – Varna та вищими навчальними закладами України, з метою покращення зовнішньоекономічної діяльності та сталих наукових стосунків.

Головна нагода – відкриття Україно-Болгарського бізнес-центру в м. Дніпро на базі Академії Митної служби України, де були присутні представники навчальних закладів, почесний консул Болгарії в Україні, директор Travel company Tural – Varna, представник Варненського університету, директор туристичної компанії Oldi Trevel.

Таке співробітництво не лише здатне розширити можливості українських навчальних закладів, а й покращити вже налагоджені міжнародні зв’язки.