Офіційне відкриття, на якому були присутні представники міської влади, організацій-партнерів, тренери та учасники, відбулося 27 жовтня в одній з аудиторій п’ятого корпусу ТДАТУ. Зі словами привітань перед присутніми виступили заступник міського голови Сергій Прийма, заступник керівника «Української асоціації міст, що навчаються» Наталія Іванова, почесна гостя, регіональний директор представництва «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні, Білорусі та Молдові Беттіна Бранд, з короткими презентаціями своїх тренінгів та майстер-класів виступили тренери. Це дозволило учасникам, які, можливо, ще не визначилися з тренінгом, зробити свій вибір.

Впродовж 27-28 жовтня ТДАТУ   представляли ректор університету, д.т.н., професор, голова постійної комісії з гуманітарних питань Запорізької обласної ради Володимир Миколайович Кюрчев, проректор з НПР Ломейко Олександр Петрович та декан факультету агротехнологій та екології Іванова Ірина Євгенівна.

27 жовтня для ТДАТУ почалось з відкриття свята-ярмарку, тренінгів і майстер-класів особистого та професійного розвитку для дорослих.  У період жовтневих вихідних співробітники та студенти факультету агротехнологій та екології   зустрічали гостей міста та професійних коуч-тренерів  різного профілю.

Керівництво факультету АТЕ завжди  дбає про особистий розвиток нашої молоді   та вже декілька років поспіль працює з передовими педагогами, психологами та коучами з метою комфортної адаптації молодих фахівців аграрної сфери на ринку праці та в сучасному суспільстві..

27-28 жовтня з 9.00 до 19.00 вже вдруге в Мелітополі цей масштабний освітній захід відбувся як приклад практичної реалізації концепції «Місто, що навчається» і пройшло цього року в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

Тематика заходів найрізноманітніша – від професійних тренінгів з маркетингу та просування особистого бренду – до курсів масажу та самомасажу. Звичайно не обійшлося без майтер-класу«Розпис печива» під керівництвом  Кулик Аліни Степанівни  від кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи.

Початок першої сесії розпочався о 10.00. Тривалість однієї сесії 1 година 40 хвилин, з 20-тихвилинними перервами, під час яких можна було насолодитись смачною кавою та смаколиками від навчальної лабораторії харчування факультету АТЕ кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи. Наприкінці кожного дня для всіх учасників освітніх заходів було проведено розіграш лотереї.

Свято-ярмарок – один з публічних заходів проекту, який ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» реалізує в місті Мелітополі та Мелітопольському районі. «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих» – інструмент реалізації концепції «місто, що навчається» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Слід зазначити, що наша молодь проявила особливу зацікавленість у  заходах щодо  розвитку гармонійної особистості. Деканат факультету висловлює подяку студентам, які гідно представили себе та ТДАТУ під час проведення заходу. Заслуговує уваги активна позиція щодо організації свята   проректора з НВР – Ломейка О.П., декана факультету АТЕ –  Іванової І.Є., завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Прісс Л.П., та старшого викладача Кулик А.С., заступників  декана   Григоренко О.В., Шлєіної Л.І., Євтушенко Г.О.

Під час проведення свята-ярмарку працював профорієнтаційний майданчик, де всі гості мали можливість отримати інформацію про університет та спеціальності. Було представлено буклети та фотоматеріали про цікаве студентське життя. ТДАТУ став гідним партнером форуму  «Міста, що навчаються: нові можливості для розвитку громади».

Заступник декана АТЕ з ОВР

Шлєіна Л.І.