Учасник “Бізнес-інкубатору ТДАТУ” посів ІІІ місце у конкурсі бізнес-проектів обласної державної адміністрації.

У рамках заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки в облдержадміністрації відбувся конкурс бізнес-планів. Конкурсна комісія провела відбір серед учасників та випускників мережі бізнес-інкубаторі на базі вищих навчальних закладів Запорізької області.

За інформацією Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, на реалізацію найкращого бізнес-плану з обласного бюджету буде надано 100 тис. грн. на безповоротній основі.

На розгляд конкурсної комісії було представлено сім бізнес-планів від випускників Таврійського державного агротехнологічного університету, Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії та Запорізького національного університету. 10 липня 2018 року відбулось робоче засідання конкурсної комісії.

Участь у конкурсі взяли 4 представники “Бізнес-інкубатору ТДАТУ”:

• Комар Артем – проект зі створення пташиної ферми “Пелтавр”;
  • Суховецький Андрій – проект зі створення точки фаст-фуду “Коно-піцца”;
  • Шолох Наталія – проект розвитку тепличного господарства із розведення квітів “Петунья”;
  • Міліч Катерина – соціальний проект зі створення мобільної художньої студії “Палітра”.

За результатами оцінки проектів конкурсною комісією Комар Артем із проектом “Пелтавр” посів призове ІІІ місце. Вітаємо переможця!

Пресс-служба ТДАТУ