тдату 20201Міська влада підбила підсумки щорічного міського конкурсу на краще новорічне оформлення будівель, споруд, вітрин, фасадів та прибудинкових територій в місті «Мелітополь новорічний», який проводився з 18 грудня 2019 року по 19 січня 2020 року.

Нагадаємо, що загальний призовий фонд склав 50 тисяч гривень. Крім цього, члени профільної конкурсної комісії вирішили, що бюджетні державні установи також отримають сертифікати на благоустрій своїх територій. В цьому році активну участь у конкурсі взяв і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

У номінації «Краще новорічне оформлення бюджетних установ і організацій як місцевого, так і державного рівня» перше місце посів колектив нашого університету. І це не дивно, адже фасад головного корпусу ТДАТУ став справжньою прикрасою центрального проспекту міста. Наш заклад вищої освіти отримав сертифікат на благоустрій зупинки «Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного» на суму 5 тис. грн.

Дипломи та грошові сертифікати у номінаціях переможці конкурсу «Мелітополь новорічний» отримали 13 лютого на засіданні виконкому. Почесну церемонію вручення виконала перший заступник міського голови Ірина Рудакова.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”