Сьогодні у світі проводиться безліч різних рейтингів: кращих банків, міст, ТВ програм і каналів і багато чого іншого. Рейтинг — це числовий або порядковий показник успішності або популярності, який відображає важливість або вплив установи. Кожен рейтинг має свою методику і індикатори вимірювання показників.

Існують також і освітянські рейтинги: шкіл, університетів, коледжів тощо.

У світі глобалізованої вищої освіти міжнародні і націіональні рейтинги найкращих університетів стають дедалі актуальнішими. Рейтинги враховує багатогранність діяльності університетів: освітню, наукову, міжнародну, винахідницьку діяльність і популярність університету в Інтернет-просторі.
Чи потрібні рейтинги? Виявляється, рейтинги потрібні всім!

У першу чергу, в них зацікавлені вступники. Як не помилитись з вибором університету? Ось тут-то рейтинги й допомагають зробити правильний вибір.
Рейтинги потрібні університетам. Ті з них, хто займає високе рейтингове місце, мають більше шансів отримати найпідготовленіших і талановитих студентів, достойне фінансування від держави.

Рейтинги потрібні випускникам. Статус університету, його високі показники в рейтингах – запорука якісної освіти його випускників.

ТДАТУ представлений у 5 міжнародних і 3 національних рейтингах.

Початок 2023 року, попри складні умови роботи, ТДАТУ зустрічає добрими новинами. Один з найвпливовіших міжнародних рейтингів Webometrics Ranking of World Universities оголосив вже свої перші результати.

Дуже приємно, що ТДАТУ посів 51 позицію серед 306 ЗВО України, піднявшись на 2 позиції вище ніж у 2022 році.
Серед аграрних університетів, ТДАТУ на 2 позиції після НУБІП (4 місце).
Серед ЗВО Запорізької області, у ТДАТУ 3 позиція після НУ «Запорізька політехніка» і ЗНУ, відповідно 28 і 37 місця.

Стабільність високих результатів ТДАТУ у рейтингу Webometrics впродовж останніх п’яти років, є результатом покращення змістовної та інформаційної складової усіх позицій університету, які використовуються для визначення позицій університету.
Це є результатом роботи всього колективу університету: викладачів, науковців і студентів.

Так тримати, ТДАТУ! Дякуємо університетській спільноті
незламних і успішних за високі досягнення!
Разом йдемо до Перемоги і тримаємо освітянський фронт!