За словами Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубко «тридцять чотири вищих навчальних заклади України» розпочинають масштабний проект з підготовки енергоаудиторів. Це ще один важливий крок у рамках роботи Фонду енергоефективності».

Таврійський державний агротехнологічний університет також долучився до вирішення важливої державної проблеми з навчання енергоаудиторів. Така співпраця з партнерами області енергетики не тільки підвищить конкурентоспроможність випускників енергетичного факультету, а й посилить соціальну місію університету в регіоні.

У зв’язку із підготовкою енергоаудиторів у цьому навчальному році були розроблені та затверджені відповідні освітні програми зі спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», що нададуть нові можливості з розвитку галузі енергоефективності. Підготовка енергоаудиторів є логічно необхідною ланкою для комплексного вирішення даного питання в нашому регіоні з енергозбереження. Адже якщо ми прагнемо до ефективного, а отже, економного використання енергоресурсів, а ще глибше – до цілковитої енергетичної незалежності, то для пришвидшення можливості досягнення цієї мети потрібно, спираючись на наявний досвід інших країн, втілювати в життєву практику можливі заходи за всіма напрямки життєдіяльності людини, де є споживання енергетичних ресурсів.

За умови належної підготовки кадрів ми зможемо більш системно та комплексно вирішувати питання з ефективного використання енергетичних ресурсів, передбачати та втілювати відповідні інженерні заходи, розвивати та дотримуватись культури споживання.

Впровадження освітньої програми з підготовки енергоаудиторів в ТДАТУ підтверджується яскравим висловом: «Основне джерело енергії – її економія!»

За матеріалами: енергетичний факультет