Триває Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва. 14 березня 2019 року відбулось урочисте нагородження найактивніших представників освітньої галузі України.

ТДАТУ взяв активну участь у виставці, представивши свій університет. Конкурсна комісія розглянула біля тисячі конкурсних робіт у багатьох номінаціях нагородивши переможців медалями та дипломами.

Серед таких переможців – Таврійський державний агротехнологічний університет. Наш навчальний заклад отримав Гран-прі «Лідер післядипломної освіти» та золоту медаль у номінації «Створення та впровадження системи моніторингу якості освіти та освітньої діяльності в закладах вищої освіти».

Вітаємо ТДАТУ з перемогою!

Прес-служба ТДАТУ