Інформаційний ресурс “Освіта.ua” представляє аграрні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2021 року.

Рейтинг складається вже понад 10 років. Цього року Консолідований рейтинг університетів охоплює результати 242 закладів вищої освіти.

У ТОП 10 ТДАТУ увійшов до десятки найкращих аграрних ЗВО і посів 4-те місце, випередивши чотири національних аграрних ЗВО. Перші місця зайняли НУБІП, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та Сумський національний аграрний університет.

В якості вихідних даних для визначення кращих аграрних ЗВО використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”. Такий високий рейтинг ТДАТУ – не випадковість. Сьогодні Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного – один з провідних закладів вищої освіти, який готує фахівців з широкого спектру спеціальностей з різних галузей та економіки України, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є центром вищої освіти в Південно-Східному регіоні України.

ТДАТУ – це регіональний університетський центр IV рівня акредитації, у складі якого чотири факультети і два інститути; шість коледжів Запорізької та Херсонської областей; 5 науково-дослідних інститутів.

Ми пишаємося своєю історією, своїми традиціями, викладачами і науковцями, успішними випускниками, своїми досягненнями, визнаними не тільки в Запорізькій області, а й в Україні.

Сьогодення та майбутнє нашого університету – це наші прекрасні студенти, які активно беруть участь у науковій діяльності, студентському самоврядуванні, культурно-масових заходах, зберігають і розвивають кращі традиції та досягнення університету, є його справжніми патріотами.

Сьогодні той час, коли ми чекаємо на нове поповнення студентських лав.

Чекає наполегливих, розумних, вмотивованих.

Обирайте славетний ТДАТУ!

top10