Цього тижня у Запорозькій обласній державній адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу «Студент року 2021», приуроченого до відзначення Міжнародного Дня Студента.

Керівник Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова зазначила, що подання на конкурс надали сім закладів вищої освіти Запорізької області в 11 номінаціях.

Два університеті області подали документи претендентів на участь у конкурсі у всіх номінаціях, це Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного і Запорізька політехніка.

Для реєстрації кандидата на участь у Конкурсі на розгляд конкурсній комісії надали характеристику на претендента із зазначенням особливих заслуг, нагород і результатів конкретної роботи, які підтверджують особливі досягнення студента у відповідній номінації.

Всього у 2021 році на конкурс було запропоновано 54 кандидатури студентів:

Номінація «Студент – лідер студентського самоврядування року».
Номінація «Студент – суспільний діяч року».
Номінація «Студент – спортсмен року».
Номінація «Студент – волонтер року».
Номінація «Студент – журналіст року».
Номінація «Студент – патріот року».
Номінація «Студент – артист року».
Номінація «Студент – староста року».
Номінація «Студент – вчений року».
Номінація «Студентська сім’я року».
«Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

За результатами обговорення, були визначені переможці конкурсу «Студент року 2021». Студенти двох закладів вищої освіти області – ЗНТУ і ТДАТУ отримали найбільшу кількість відзнак.

У Таврійському ДАТУ студентами року стали: у номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» перемогу здобув студент 4 курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій, голова студентської ради ТДАТУ Микита Семенов.

У номінації «Студент – вчений року» кращим визнаний студент 4 курсу механіко-технологічного факультету Кирило Кузьмін.

Також були відзначені: у номінації «Студент – волонтер року» – студентка 4 курсу факультету економіки та бізнесу Ірина Мазурова – 1 місце. У номінації «Студент-журналіст року» студентка 4 курсу Єлизавета Семенюк – 2 місце, у номінації «Студент – артист року» – студентка 6 курсу Надія Шац – 2 місце.

За результатами конкурсу переможці будуть відзначені Грамотами Запорізької обласної ради, Подяками обласної державної адміністрації та грошовими преміями. У 2021 році фонд на отримання премій складає 56 тис грн. Про дату і формат церемонії нагородження переможців буде повідомлено окремо. Попередньо зустріч планується на 17 листопада.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ Агро Таврія