UniRank University нещодавно оприлюднив рейтинг майже 14 тис. університетів світу. Неакадемічний рейтинг UniRank досліджує представлення вишів у ІНТЕРНЕТ-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb та Amazon Alexa).

Відповідно до осінньої сесії рейтингу UniRank University 2021, ТДАТУ посів 18 позицію (+17 позицій) серед 185 ЗВО України. Як і раніше, ТДАТУ – другий серед аграрних ЗВО після НУБІП і другий серед університетів Запорізької області після ЗНУ.

Рейтинг UniRank University – неакадемічний, але його показники, як індикатор популярності ЗВО в ІНТЕРНЕТІ, використовується з 2020 року у академічному національному рейтингу «ТОП 200 Україна».

UniRank University також проводить моніторинг присутності ЗВО у соціальних мережах, які сьогодні є важливою інформаційною складовою формування в них позитивного іміджу ЗВО. За останніми показниками, ТДАТУ впевнено очолює YouTube рейтинг – 1 місце; Facebook – 84 місце; Instagram – 49, Twitter – 48.

Таким чином, ТДАТУ покращив позиції у рейтингу серед ЗВО України.

Ольга Білоцька,
відділ інформації та аналітики ЦІТІС