1549361835_webometrics-624x280

Оприлюднено черговий рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities від Webometrics за рівнем їх присутності в мережі станом на липень 2019 року.

Рейтинг складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC) при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Розробники оприлюднюють його двічі на рік – у липні та у січні.

У процесі складання Webometrics Ranking of World’s Universities оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету. Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2019 року.

Загалом, рейтинг охоплює понад 12 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу, з них 320 закладів вищої освіти з України.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного посів  89 позицію і увійшов до сотні кращих ЗВО України.

Серед аграрних університетів ТДАТУ піднявся з шостої на четверту позиції після НУБІП, ЖНАУ, МНАУ, які посіли, відповідно, 19, 30, 84 місця.

Серед ЗВО Запорізької області у ТДАТУ також четверта позиція. ЗНУ, ЗНТУ, МДПУ на 13, 39, 80 місцях.

Згідно з результатами рейтингу, п’ятірка лідерів ЗВО України виглядає так:

• Сумський державний університет
  • КНУ ім. Тараса Шевченка