Минулого тижня Мелітополь відвідали представники громадсько-культурної кампанії «Будзьма беларусамі» та ГО «Україно-білоруського культурно – освітнього товариства «СУЗІР’Я» республіки Білорусь в рамках Програми Ради Європи “Інтеркультурні міста”. Делегація відвідала декілька навчальних закладів міста.

Таврійський державний агротехнологічний університет багато років співпрацює з Мінським аграрним університетом, тому в рамках громадсько-культурної кампанії делегація побувала у музеї ТДАТУ. Провідний спеціаліст музею Оксамитна А.П. провела цікаву і змістовну екскурсію гостям та розповіла історію нашого навчального закладу.

Зустріч білоруської делегації з представниками ТДАТУ пройшла у теплій та дружній обстановці із планами на подальшу співпрацю з метою обміну досвідом та вдосконалення освітнього процесу обох країн.

Прес-служба ТДАТУ