IMG_9785На базі Запорізького національного технічного університету 20 березня 2019 року було проведено тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти у межах проектів ERASMUS+ EDUQAS «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО», ERASMUS+ C3QA «Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог», «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті» Інституту вищої освіти НАПН України.

Мета тренінгу –  створення та розвиток національної мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти.

В програмі тренінгу: нормативно-правові засади національної системи забезпечення якості вищої освіти; акредитаційний, рамковий і рейтинговий механізми оцінювання якості вищої освіти; практика та основні тренди систем забезпечення якості; забезпечення принципів академічної доброчесності; участь студентів як основних стейкхолдерів у внутрішній системі забезпечення якості; розвиток лідерського потенціалу ЗВО. Тренінг передбачав лекції, воркшоп та панельну дискусію.

Навчання проводила тренер експертів із забезпечення якості вищої освіти к.т.н., доцент ЗНТУ Скуйбіда Олена Леонідівна.

На тренінгу були присутні більше 20 науково-педагогічних працівників  Запорізької та Дніпропетровської областей, які активно залучені у процес розбудови внутрішніх систем забезпечення якості у закладах вищої освіти. Представником від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного була завідувач відділу моніторингу якості освітньої діяльності, к.т.н., доцент Скляр Радміла Вікторівна.

За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати Запорізького національного технічного університету.

За матеріалами відділу моніторингу

якості освітньої діяльності ТДАТУ