13 лютого об 11:00 у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбудеться День відкритих дверей.

Запрошуємо випускників шкіл, їх батьків та усіх, хто бажає отримати якісну вищу освіту, приєднатися до заходу.

Зробити це дуже просто, достатньо об 11 годині зайти на YouTube-канал «ТГАТУ-ТДАТУ Мелітополь».

На тебе чекає:

• Зустріч з ректором та студентською молоддю.
• Подорож у світ спеціальностей ТДАТУ.
• Все про вступну кампанію 2021.
• Інформація стосовно навчання та стажування за кордоном.

О 12:00 приєднуйся для відкритого спілкування за допомогою відео-конференцій ZOOM з деканами факультетів, керівниками заочної освіти (ННІ ЗУП) та відділу міжнародних зв’язків, а також відповідальним секретарем приймальної комісії. Для цього переходь за посиланнями:

Факультет механіко-технологічний
Факультет агротехнологій та екології
Факультет енергетики і комп’ютерних технологій
Факультет економіки та бізнесу
Навчально-науковий інститут загальноуніверситетської підготовки

Не втрать свій шанс дізнатися корисну інформацію про наш університет: спеціальності, умови вступу-2021, дуальну освіту, міжнародне стажування, можливості для студентів під час навчання та перспективи працевлаштування.

Ти й досі вагаєшся? Не зволікай, обирай своє гарантоване майбутнє разом із Таврійським ДАТУ!

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”,
за поданням відділу профорієнтації та довузівської підготовки