11 квітня 2017 року  ТДАТУ  вітав  в своїх стінах французького викладача Філіппа Пащі, який прибув для проведення інтенсивних курсів з французької мови, як іноземної. Пан Пащі залишиться до 21 квітня в рамках угоди між Таврійським державним університетом та Федерацією Обмінів Франція-Україна.

Продовж дня відбулася зустріч з проректором з НПР Ломейко О.П.,  начальником відділу міжнародних зв’язків Єфіменко Л.М, та із завідуючою кафедри іноземних мов Мунтян С.Г.

Студентифранкофони радісно привітали гостя,  зустріли його хлібом і сіллю. Хліб – це гарний знак для встановлення дружби і довіри між людьми. Студенти, які пройшли багаторівневі стажування  у Франції, презентували Таврійський університет французькому старшому другові та  побажали чудових вражень від перебування в університеті, легкого спілкування зі студентами, а всім учасникам франко-українського освітнього проекту успіхів в засвоєнні французької мови.

По закінченню навчання за результатами іспиту студентам буде виданий індивідуальний сертифікат участі, підписаний спільно з університетом та Асоціацією FLE.

Для кафедри іноземних мов завжди велика радість спілкуватися із носіями мови. Перші уроки пройшли на високому емоційному рівні. Викладач Філіпп Пащі, театраллюбитель, зарядив енергією пізнання студентів і був приємно здивований їх вихованістю, освіченістю і бажанням дізнаватися щось нове. Студенти із посмішками завершили свій перший інтеркультурний робочий день. Побажаємо їм успіхів!