Днями лабораторія Cybermetrics оприлюднила світовий рейтинг цитованості провідних вчених у профілях Google Scholar (TRANSPARENT RANKING: Top Universities by Citations in Top Google Scholar profiles), який є дочірнім рейтингом Webometrics Ranking of World’s Universities.

Всього у списку представлено майже 5000 університетів різних країн світу (із сумарною кількістю цитувань більше тисячі), серед яких понад 90 українських вишів.

ТДАТУ посів 21 місце з показником цитувань 29462 (+4745 в порівняні з попереднім) і знову став лідером серед університетів Запорізької області і другим після НУБІП серед ЗВО України аграрного профілю за кількістю цитувань у Transparent рейтинг Google Scholar Citations.

Показник цитованості наукових праць дослідників ТДАТУ у Google Scholar свідчить про публікаційну активність, відкритість та цінність наукових здобутків дослідників ЗВО.

Важливою складовою у просуванні наукових публікацій дослідників університету є Репозитарій ТДАТУ ЕlarTSATU, який безпосередньо пов’язаний з пошуковою системою Google Scholar.

Лідером рейтингу серед ЗВО України став НТУ КПІ ім. Сікорського з кількістю цитувань понад 131 тис. А світову першість утримує Гарвардський університет із показником у 17 млн. цитувань.

Ольга Білоцька,
відділ інформації та аналітики ЦІТІС