Творча команда Центру культури і дозвілля знову порадувала свого глядача новою виставою. Цими днями на YouTube – каналі ТДАТУ вийшла прем’єра літературно – музичної композиції «Пам’яті Марлен Дітріх».

Режисер – постановник Віталія Нікітіна, хореограф Вероніка Почерніна , костюмер – Ольга Іщенко, відеозйомка та монтаж Валерій Єрємєєв, а головну роль виконала учасниця театральної студії «МОСТ», студентка 2 курсу факультету Економіки та бізнесу Аліна Тутова .

Марія Магдалена (Марлен) Дітріх видатна німецька і американська акторка , співачка, секс-символ 20 століття. Народилася 27.12.1901 р. у Берліні та померла 6.05.1992р у Парижі. Вона ще за життя стала легендою,створивши в кіно один з досконалих жіночих образів і вплинувши на моду,стиль і жіночу свідомість. Дітріх являла собою шокуючий тип прекрасної і вродливої жінки, одночасно порочної і невинної, зухвало сексуальною і неприступною.

ЇЇ доля, замішена на мистецтві, політиці і сексі а її самотність в кінці життя все ще викликає цікавість і суперечки. Всі ці факти ось уже на протязі майже століття оспівують митці: режисери та письменники. Не залишила поза увагою історію життя цієї неповторної жінки і наша театральна студія «МОСТ».

Бажаємо всім приємного перегляду!

Центр культури і дозвілля