viber image 2019-03-29 , 09.18.5123-24 березня, у Кам’янці-Подільському відбувся перший Всеукраїнський фестиваль комедій та гумору «ШтрикАло». Упродовж двох днів на сцені міського Будинку культури виступили учасники з різних куточків України: колективи Тернопільської, Івано-Франківської, Луганської, Запорізької, Чернівецької  та з різних куточків Хмельницької області. Мелітополь представила театральна студія «Мост» Таврійського державного агротехнологічного університету.

Гостей та конкурсантів зустрічали клоунадою, естрадними мініатюрами, гумористичними етюдами. Все це демонстрували понад 40 учасників фестивалю «ШтрикАло». Вихованка студії «Мост» Аліме Аметка представила на суд журі сатиричний монолог «Жіночій ідеал» і здобула третє місце у номінації «Розмовний жанр».

Як зазначають учасники фестивалю, захід відбувся на високому рівні. Глядачам показали конкурсні виступи, різноманітні майстер-класи. Студенти міського коледжу культури та мистецтв презентували свої фотороботи, заспівали на Grand-концерті комік-гурт «Смайлик» разом із гостями фестивалю – гумористичного театру «КУМ» з Івано-Франківська.

Для гостей фестивалю його організатори влаштували екскурсію старим містом. Від побаченого всі були приємно вражені, адже архітектура м. Камінець-Подільський дійсно дивовижна. Всіх переможці та учасники фестивалю «ШтрикАло» отримали запрошення на наступний рік, адже цей захід стане традиційним.

Участь театральної студії «Мост» у фестивалі «ШтрикАло» стало можливою завдяки підтримки керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету. Учасники колективу виражають вдячність ректору ТДАТУ В.М. Кюрчеву.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»