Науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного разом із представниками ТОВ «Гідрофлоу Україна» (м. Київ) і ТОВ «САВ Комплект» (м. Запоріжжя) завершили низку випробувань на об’єктах ПрАТ «Полтавський ГЗК» (м. Горішні Плавні Полтавської області).

За результатами завершених випробувань, оглянуто ззовні і в середині трубопроводи подачі води на:

– систему мокрого газоочищення
– вакуумні насоси технологічної лінії.

За результатами випробувань було отримано акти огляду об’єктів за підсумками виробничих випробувань тестового приладу електронної водопідготовки «HydroFLOW».

1. Акти огляду «Трубопроводів подачі води на систему мокрого газоочищення (МГО) відпрацьованого газу технологічної лінії №1 дільниці обпалення цеху з виробництва окатків (ЦВО) ПрАТ «Полтавський ГЗК» / О.В. Назаренко, С.Н. Ільїн, А.В. Репетило, О.В. Бережецький // м. Горишні Плавні Полтавської обл., 2021. – С. 3.

2. Акти огляду «Трубопроводів подачі води на вакуумні насоси технологічної лінії №1 дільниці корпусу фільтрації і усереднення концентрату цеху з виробництва окатків (ЦВО) ПрАТ «Полтавський ГЗК» / О.В. Назаренко, С.В. Буланкін, О.В. Бережецький // м. Горишні Плавні Полтавської обл., 2021. – С. 3.

Вітаємо науковців і практиків з отриманими результатами. Бажаємо успіхів в подальшій роботі.

Сергій Мовчан,
зав. кафедри геоекології і землеустрою