Untitled-design-21У Міністерстві освіти і науки України повідомили про перенесення термінів реєстрації на вступні іспити в магістратуру, які проводитимуться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання. Для вступників це означає, що реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови триватиме з 12 травня по 5 червня включно.

Майбутні здобувачі магістерського ступеня вищої освіти, зможуть надіслати скан-копії заяви-анкети, документа, що підтверджує особу та інших необхідних документів для реєстрації на ЄВІ на офіційну електронну пошту приймальної комісії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного:                                                                                                                     pk@tsatu.edu.ua

Згідно процедури реєстрації у такому форматі, приймальна комісія перевіряє документи на відповідність реєстраційним вимогам і надаєзаявнику відповідь про можливість реєстрації його учасником ЄВІ. Далі уповноважені представники приймальної комісії роздрукують надіслані документита проводять реєстрацію учасника із формуваннямекзаменаційного листка.

Після реєстрації та перевірки, представник приймальної комісії направить по електронній пошті скан-копію екзаменаційного листа заявнику для перевірки. У разі, якщо заявникне зможе отримати екзаменаційний листокособисто, представник приймальної комісії може відправитиекзаменаційний листок звичайною поштою, однак, про таку необхідність треба вказати у заяві – анкеті.

Повний перелік документів, скан-копії яких повинен направитизаявник для реєстрації на ЄВІ:

– анкета-заява;

– документ, що посвідчує особу;

– облікова картка платника податків;

– документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

– фотографія для документів;

– медична довідка (тільки для вступників, які за станом здоров’я звільняються від проходження ЄВІ / ЄФВВ).

Більш детальну інформацію можна отримати в приймальній комісії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за телефонами: (0619) 42-31-27 або (098) 499-17-04, а також на сторінці приймальної комісії за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»,

за поданням приймальної комісії ТДАТУ