03 листопада 2022 року відбулася Панельна дискусія, яка проводилася Асоціацією “IT Ukraine” у партнерстві з компанією EPAM.

До онлайн-трансляції мали можливість підключитися викладачі кафедри ІМКП і прослухати Панельну дискусію з Q&A сесією на тему: “Пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі: синергія держави та бізнесу”.

Продовження трансляції було у вигляді Case Study від EPAM University Programs на тему: “Як бізнес підтримує освіту в умовах війни?”

Ключова панельна дискусія була зосереджена на пріоритетних завданнях розвитку освітньої галузі. Учасники говорили про нові перспективні напрями співпраці бізнесу, влади та освіти, освіту під час війни, баланс між офлайн та онлайн навчанням для якісної підготовки студентів, найбільш ефективні моделі навчання у майбутньому.

Модератором дискусії був Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”.

Передбачений програмою заходу Сase study від EPAM University на тему “Як бізнес підтримує освіту в умовах війни?” очолив Олександр Ткаченко, керівник освітніх програм компанії EPAM в західному та південному регіоні. Розповідь йшла про перенесення критичної інфраструктури університетів в хмари, масштабні навчальні проєкти для українців в часи війни та проєкти для школярів, молодих ІТ-спеціалістів та освітньої сфери від EPAM University.

Незалежно від того є інтернет чи немає, освітній процес має продовжуватись – одне з ключових питань, відповідь не яке отримали учасники дискусії.

За матеріалами доцента кафедри ІМКП Олени ДЕРЕЗИ