Спеціальність 131 «Прикладна механіка» пропонує підготовку  висококваліфікованих кадрів за ОПП «Комп’ютерне проекування і дизайн», які зможуть забезпечити провідні підприємства нашого регіону фахівцями високого класу. Це надасть можливість створювати на підприємствах новітні конструкції та розробки, які спроможні будуть конкурувати на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Сьогодні стає актуальним питання підготовки студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Учасники круглого столу обговорювали доцільність підготовки фахівців з прикладної механіки та окреслили вимоги до сучасного інженера-проектувальника.

Дискусійно обговорені план та вміст навчальних дисциплін, розширення практичних навичок за рахунок проходження навчальної, науково-дослідної та переддипломної практики. А також можливість надання стипендій підприємством для особо обдарованих студентів з подальшим працевлаштуванням на даному підприємстві.

Протокол засідання Круглого столу освітньо-професійної програми “Комп’ютерне проектування і дизайн” першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 131 “Прикладна механіка”