30 вересня 2022 року на базі кафедри вищої математики і фізики ТДАТУ відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації», яка присвячена 90-річчю Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

До роботи конференції долучилися науковці, викладачі і  здобувачі різних рівнів вищої освіти класичних, технічних, агротехнічних, педагогічних університетів та інших закладів освіти, наукових установ України, Німеччини, Швеції, Республіки Узбекистан, Азербайджанської Республіки, Таджикистану, Литви.

Активну участь у роботі конференції прийняв колектив кафедри ІМКП: Олександр Вершков, Євген Гавриленко, Лариса Бондаренко, Олена Дереза, Олександр Мацулевич, Олександр Івженко, Галина Антонова, Андрій Чаплинський, Микита Поспєлов, Ілля Тетервак. За результатами конференції сформовано Збірник матеріалів конференції.

Олена ДЕРЕЗА