Викладачами кафедри “Технічна механіка” було видано лабораторний практикум, який призначено для поглибленого вивчення проведення лабораторних робіт навчальної дисципліни „Інженерна механіка (Деталі машин)“ при підготовці фахівців вищої освіти спеціальності 122 „Комп’ютерні науки“.

обложкаТематика розділів відповідає навчальній робочій програмі, розробленій на кафедрі „Технічна механіка” і затвердженій Методичною радою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Метою лабораторного практикуму є викладення загальних теоретичних відомостей за кожною темою лабораторної роботи, що дозволить поглиблено використовувати його при підготовці до лабораторних робіт, поточного та підсумкового контролю по завершенню курсу. Посібник може бути корисним для слухачів факультетів підвищення кваліфікації, студентів заочної форми навчання, фахівців інженерних спеціальностей.

О. О. Дереза,  С. М. Коломієць. Лабораторний практикум з інженерної механіки (деталей машин). Навчальний посібник. Мелітополь: копі-центр “X-Terra”, 2019. 159 с.