22 травня 2019 року до Таврійського ДАТУ ім. Дмитра Моторного на запрошення кафедри ХТ та ГРС, завітала група майбутніх кухарів-кондитерів другого року навчання з Мелітопольського вищого професійного училища (на базі 10, 37, 40 ПТУ). Метою візиту було знайомство випускників із напрямами підготовки, за якими на сьогоднішній день, готує фахівців ТДАТУ.

Майбутні випускники вищого професійного училища дізналися основну інформацію стосовно умов вступу та правил прийому до ТДАТУ у 2019 р. за денною та заочною формами навчання.

Спілкування проходило у приємній невимушеній атмосфері: учні запитували про спеціальності та освітні програми за якими готують фахівців у нашому університеті. Особливо цікавились відвідувачі профільними спеціальностями «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» та «Галузеве машинобудування».

Майбутні абітурієнти познайомилися із деканом факультету агротехнологій та екології – к.с.-г.н., доц. Івановою Іриною Євгенівною, яка зустрічала їх в лабораторії «Навчальне кафе» та розповіла їм про переваги та перспективи навчання у ТДАТУ: дуальна система, можливість закордонного стажування, навчання на кафедрі військової підготовки. Студенти спеціальності «Харчові технології» пригостили гостей чаєм та солодощами.

Після екскурсії по території університету, яку проводила к.т.н., ст.викл. кафедри ХТ та ГРС – Кулик А. С., знайомство було продовжене на кафедрі «Технічний сервіс в АПК», де учні мали можливість побачити на власні очі лабораторію по вирощуванню перепелів. Про особливості цієї справи докладно розповіли к.т.н., доц. Скляр Радміла Вікторівна та майстер виробничого навчання Григоренко Сергій Михайлович. Далі гості вирушили на кафедру іноземних мов, де їх зустрічали ст. викл. Кривонос Ірина Анатоліївна та викл. Просіна Катерина Миколаївна. Також ст. викл. Виноградова Маргарита Сергіївна та ст. викл. Мунтян Світлана Геннадіївна розповіли про навчання за обміном, подвійний диплом, закордонні стажування.

Зав. кафедрою ОПХВ ім. Ф. Ю. Ялпачика – д.т.н., доц. Самойчук К. О. особисто провів екскурсію лабораторіями кафедри ОПХВ ім. Ф. Ю. Ялпачика та пригостив найсвіжішими пончиками, а в  шостому лабораторному корпусі побачили  як вирощують гриби та відвідали  мікробіологічну лабораторію. Майбутні абітурієнти мали можливість побачити лабораторії, навчальні аудиторії, комп’ютерні класи кафедр.

Дякуємо керівництву Мелітопольського вищого професійного училища за прекрасні години спілкування з прекрасними вчителями, справжніми майстрами своєї справи та неймовірними учнями!

к.т.н., ст.викл. каф. ХТ та ГРС                                            Кулик А. С.

цу

ек