В Україні зростає попит на якісну освіту. Її високий рівень забезпечує робота висококваліфікованого професорсько-викладацького складу, наявність сучасної технічної бази ЗВО, впровадження в освітній процес інноваційних способів викладання, конкурентоздатність освітньо-професійних програм. Все більше студентів сприймають освіту як інвестицію у своє майбутнє, обираючи більш складні освітньо-професійні програми, уважно їх аналізують.

Досить велика увага приділяється формуванню ОПП в ТДАТУ імені Дмитра Моторного. 12 березня 2021 року для обговорення ОПП зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» ведучі викладачі кафедри ХТ та ГРС провели дистанційну зустріч з професоркою, докторкою ветеринарних наук, Академчинею Академії наук вищої освіти України, завідувачкою кафедри готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК імені Івана Боберського – Паскою Марією Зіновіївною.

В ході обговорення Марія Зіновіївна висловила свою думку щодо змісту освітньо-професійної програми і наголосила на ключових моментах її удосконалення. Вона рекомендувала активніше заохочувати в обговорення ОПП стейкхолдерів зі сторони студентства, а також підключити програми розвитку міста. Викладачі кафедри з великим інтересом заслухали критичні зауваження та рекомендації колег щодо підвищення конкурентоспроможності освітньо-професійної програми. Адже від її досконалості залежить рівень підготовки висококваліфікованих фахівців.

В кінці онлайн-зустрічі викладачі подякували Марії Зіновіївні за корисні поради та зауваження, які будуть враховані при підготовці ОПП зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., доц. Жукова В.Ф.,