1 жовтня 2019 року співробітник кафедри ХТ та ГРС факультету АТЕ: ст.викл., к.т.н., Кулик А. С., ГЕЗ – Ангеловська А. О., та кафедри «Машиновикористання у землеробстві» доц., к.т.н., Мітін В. М. у межах проведення профорієнтаційної роботи відвідали 9 шкіл Якимівського району: 3 в самому районному центрі та школи таких населених пунктів як Новоданилівка, Велика Тернівка, Максима Горького, Переможне, Таврійське, Розівка. Метою заходу стало знайомство випускників зі спеціальностями ТДАТУ, запрошення на навчання на підготовчих курсах та особливостями вступної кампанії попереднього року.

До учнів донесено основну інформацію стосовно правил прийому та умов вступу до вищих навчальних закладів попереднього року.

Викладачі розказали про можливість та пояснили механізм підвищення конкурсного балу за рахунок проходження предметної олімпіади на сайті ТДАТУ.

В ході зустрічі співробітники ТДАТУ розповіли про усі напрями підготовки, які є в нашому університеті, в тому числі й заочної форми навчання та строків її вступної кампанії. Майбутні випускники дізналися про переваги та перспективи навчання у ТДАТУ, а саме: дуальна система, можливість закордонного стажування, навчання на кафедрі військової підготовки.

Висловлюємо щиру подяку керівництву всіх відвіданих закладів освіти за гостинність та надану можливість для спілкування з учнями!

к.т.н., ст.викл. каф. ХТтаГРС                                              Кулик А. С.