З метою професійної орієнтації випускників шкіл Якимівського району 26.02.2020 року кафедрою факультету АТЕ –  ХТ та ГРС за активної участі кафедри фінансів, банківської справи і страхування (ФЕБ) було проведено низку профорієнтаційних заходів.

Викладачі зустрілися та особисто поспілкувалися із керівництвом  відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області, обговорили можливі шляхи подальшої співпраці та перспективи на майбутнє.

Перед учнями 11 класів шкіл району виступили доц. А. С. Кулик та доц. Якушева І. Є., яка дуже детально розповіла про всі спеціальності економічного факультету та акцентувала увагу на тонкощах вступної кампанії 2020 року. Окрім того,  в рамках зустрічей було оголошено про початок другого туру Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ ім. Дмитра Моторного.

В ході зустрічі майбутні абітурієнти отримали інформацію стосовно переліку конкурсних предметів ЗНО, буклети, інформаційні листи, надані відповіді на численні питання випускників.

Під час поїздки відвідано 6 шкіл району, а саме: Новоданилівська, Великотернівська, Чоноземненська, Розівська, Таврійська, Максима Горького.

Представникам ТДАТУ ім. Дмитра Моторного вдалося поспілкуватися із директорами шкіл, обговорити напрямки взаємодії та ефективного співробітництва шкіл та нашого університету.

Щиро вдячні відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради, зокрема, Сушко М. В., директорам шкіл за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи, гостинність та теплий прийом.

Чекаємо на випускників шкіл Якимівського району у стінах Таврійського Державного Агротехнологічного Університету імені Дмитра Моторного – лідера вищої освіти України!

Інформаційний супровід                                         к.т.н., доц. Кулик А. С.