27 листопада 2019 р. на кафедрі ХТ та ГРС на зведеній кураторській годині обговорювались питання академічної доброчесності.

Серед присутніх на заході були студенти всіх курсів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа», а також їх куратори: Григоренко О.В., Загорко Н.П., Кюрчева Л.М., Кулик А.С., Гапріндашвілі Н.А., Коляденко В.В., Жукова В.Ф.

Зав. кафедри ХТтаГРС, д.т.н., проф. Прісс О.П. ознайомила присутніх з положеннями Кодексому Честі ТДАТУ ім. Д. Моторного, визначила відповідальність кожної особи за дотримання правил і принципів доброчесності в навчально-виховній та науково-дослідницькій діяльності.

Співробітники кафедри ХТтаГРС, які й до цього суворо дотримувалися моральних норм, правил етичної поведінки та академічної доброчесності, підтримали доцільність положень Кодексу Честі.

Старости груп разом з представниками студентської ради пообіцяли, що будуть слідкувати за дотриманням правил з Кодексу Честі серед студентської молоді.