Майбутні фахівці з харчових технологій прийняли участь у Всеукраїнській акції «День кар’єри «PROFIT DAY».

Цей захід відбувся 30 травня 2018 р. на базі Центру культури та дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету. Головним ініціатором проекту стала  Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради, Мелітопольського міського центру зайнятості, а також Мелітопольського районного центру зайнятості.

Акція «PROFIT DAY» вже четвертий рік проводиться в м. Мелітополь і включає в себе «Ярмарку вакансій», тренінги від провідних роботодавців, а також виставки регіональних компаній. Досвід останніх років показав високу затребуваність та актуальність даного проекту, адже він сприяє налагодженню ефективного діалогу між роботодавцями та всіма, хто мріє вдало працевлаштуватися.

Представники 11 провідних мелітопольських підприємств гідно презентували актуальні вакансії. Студенти спеціальності «Харчові технології» плідно поспілкувалися з роботодавцями, ознайомилися з кадровими вимогами та умовами праці, отримали відповіді на хвилюючі запитання.

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., ст. викл. Жукова В.Ф.