16 жовтня 2019 року відбувся захід для школярів 9-11 класів Атманайської, Азовської, Шелюгівської, Охрімівської ЗОШ організований центром зайнятості смт. Кирилівка «Випускник-2020».
Подібні зустрічі покликані допомогти майбутнім випускникам визначитися із подальшим вступом до ВУЗів, училищ, коледжів, ліцеїв.
Перед учнями виступило керівництво центру зайнятості та представники провідних освітніх закладів м. Мелітополь та Якимівського професійного аграрного ліцею.
Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного гідно представили студенти факультету агротехнологій та екології – Шишкіна Вероніка (11 ГРС) та Литвиненко Дмитро (21 МБ ЕК).
Відділом профорієнтаційної та довузівської підготовки на чолі з Циновською Т. Т. і представниками факультету АТЕ – ас. каф. ГЕЗ Ангеловською А. А. та к.т.н., ст. викл. каф. ХТ та ГРС Кулик А. С. було організовано виставочні стенди буклетів, газет та іншої поліграфічної продукції університету, проведено співбесіду та роз’яснено умови вступу кожному бажаючому.