Під час пандемії формат дистанційної освіти став звичним для викладачів і студентів ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

27 травня 2020 р. відбувся цікавий захід – у форматі телемосту наші студенти та викладачі змогли поспілкуватися з Фарходом Ахроровим – проректором по роботі з молоддю зі Самаркандського сільськогосподарського інституту (Узбекистан). Тема відеоконференції була присвячена «Моделі поведінки споживача харчових продуктів в Узбекистані».

Для викладачів кафедри ХТ та ГРС, які є членами громадської організації «Інтеркультурне гастрономічне коло», такий канал комунікації виявився дуже корисним. В ході дискусії всі учасники познайомилися з особливостями харчування в Узбекистані, з’ясували вплив природно-географічних і соціально-політичних факторів на формування споживчого кошика. Фарход Ахроров відповів на всі питання, які лунали впродовж конференції, розповів про продукти харчування, які традиційно є візитною карткою Узбекистану, а наприкінці віртуальної зустрічі розкрив секрети приготування традиційного узбецького плову.

«Інтеркультурний майданчик», організований кафедрою маркетингу, надав можливість обмінятися актуальною інформацією між студентами та науковцями різних країн.  Такі заходи сприяють становленню міжкультурного діалогу, дозволяють почерпнути нові знання, ідеї, висловити свою думку.

Викладачі кафедри ХТ та ГРС щиро дякують д.е.н., проф. Легезі Д.Г. за можливість віртуально спілкування з цікавими особистостями!

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., доцент Жукова В.Ф.

viber image14

viber image47