26 травня 2021 викладачі кафедри ХТ та ГРС взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених, аспірантів і студентів в рамках святкування 75-ліття ЛДУФК «ІННОВАЦІЇ, ГОСТИННІСТЬ, ТУРИЗМ: НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА» (м. Львів).

Цей науковий захід об’єднав учасників з усієї країни. Впродовж конференції доповідачі підготували актуальні змістовні доповіді про перспективи розвитку індустрії гостинності в Україні. Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» презентували результати своїх досліджень у секційних засіданнях.

Участь у таких заходах стимулює наукову творчість студентів в сфері готельно-ресторанної справи, дає можливість визначитись з подальшими напрямками розвитку наукової роботи кафедри в сфері HoReCa.

Інформаційний супровід: к.с.-г.н., доц. Жукова В.Ф.