Днями відбулось знайомство першокурсників зі студентською радою факультету – важливий захід, що допомагає студентам налаштувати вектор власних вподобань і талантів, обрати напрям своєї діяльності поза навчанням.

Молоді, енергійні та сповнені ентузіазму студенти зібрались сонячного буденного ранку на кураторській годині аби послухати про структуру студентської ради, сфери її діяльності та можливості, що надаються її членам.

Заступник декана факультету економіки та бізнесу з організаційно-виховної роботи Олена Васильченко ознайомила першокурсників з цілями та планом заходів і запросила до мікрофону представників дозвіллєвих осередків Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: наукової бібліотеки ТДАТУ, спортивного клубу «Таврія-Університет» та ЦКІДу. Кожен з них розповів про можливості саморозвитку, вступ до спортивних секцій, вдосконалення творчих здібностей. Також до привітання першокурсників долучилась представник університетського профкому – Мазурова Ірина.

Влучною фразою образ студента описала заступник декана з навчальної роботи – Наталя Голуб. Вона зазначила, що студент тоді вважається повноцінним, коли не лише навчається, а й бере активну участь у житті факультету та університету.

Наступним оратором перед першачками представ Микита Семенов – голова студентської ради Університету. Він за допомогою яскравої презентації пояснив студентам що таке власне студентська рада, з чого вона складається та які сфери діяльності охоплює. Для легшого сприйняття та розуміння інформації, до кожного висвітленого питання надавались фото-приклади, тож студенти з легкістю могли зрозуміти про що йде мова.

І ось студентам представили голову студентської рад ФЕБ – Владу Шмалій – яка запрошувала до виступу голів окремих секторів, аби вони детальніше ознайомили першокурсників зі сферою діяльності своїх секторів. Коротко нагадаємо сектори та їх голів: науковий сектор – Наталя Танасова, інформаційний сектор – Анастасія Нестерчук, сектор журналістики – Богдан Мальчев, соціальний сектор – Тетяна Булгакова, спортивний сектор – Кароліна Пархоменко, культурно-масовий – Юлія Ткачук, сектор КВК – Арсеній Романець, сектор профорієнтації – Денис Постой, сектор ДНД – Адлан Муцараєв, голова факультетського профбюро – Рената Гришко та заступник голови студентського гуртожитку. Голови секторів коротко та влучно описували свої обов’язки та цілі, запрошували до вступу в них всіх охочих.

По завершенню зустрічі кожен представник студентства міг звернутись до членів студентської ради за додатковою інформацією чи з бажанням записатись до секторів.

Зустріч пройшла у дружній та інформативній атмосфері. Члени студради готові стати наставниками для наймолодших здобувачів вищої освіти та показати їм справжнє студентське життя. А тих, хто не встиг записатись до секторів чи засоромився підійти, завжди чекаємо з відкритими дверима у нашій дружній родині – студентській раді факультету економіки та бізнесу.

Анастасія Нестерчук,
голова інформаційного сектору студентської ради ФЕБ