зображення_viber_2020-01-15_19-21-02Факультет Агротехнологій та екології – структурний підрозділ ТДАТУ, що об’єднує п’ять  кафедр та лабораторії, які забезпечують підготовку більш ніж 650 здобувачів вищої освіти денної форми навчання за 7-ма спеціальностями. Діяльність факультету спрямована на якісну підготовку фахівців з урахуванням сучасних досягнень науки і практики за галузями знань.

У своїй діяльності факультет керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», іншими законами та нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України, Статутом ТДАТУ, Колективним договором, організаційно-розпорядчими документами адміністрації університету, вченої ради ТДАТУ та факультету.

Перший тиждень 2-го семестру 2019-2020 навчального року традиційно розпочався з обговорення Плану роботи факультету на поточний період. На зборах трудового колективу факультету було визначено основні завдання в освітньому процесі, науковій діяльності, розглянуто основні питання щодо виховного процесу та окреслені шляхи удосконалення іміджевої політики кафедр факультету, що будуть реалізовані впродовж навчального року.

Про особливості організації наукових та науково-практичних заходів на факультеті і кафедрах акцентував увагу викладачів проректор з наукової роботи д.т.н., професор Надикто В.Т. Проректор з навчальної роботи к.т.н., доц. Ломейко О.П. зазначив на важливість реалізації стратегічних завдань щодо організації освітнього процесу на факультеті та важливість профорієнтаційної роботи, спрямованої на залучення випускників до вступу в наш університет.

Декан факультету Іванова І.Є. визначила основні завдання розвитку факультету:

• організація освітнього процесу на різних рівнях вищої освіти відповідно до нових критеріїв вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти, прийнятих КМ України;
  • впровадження наукових досліджень у педагогічну практику підготовки здобувачів вищої освіти;
  • розробка якісного навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін освітніх і наукових програм;
  • моніторинг якості освітнього процесу на факультеті;
  • здійснення різних форм співпраці, (у тому числі міжнародної) з підприємствами, організаціями, установами, освітніми закладами, що не заборонена законодавством України та пов’язана з функціональними завданнями факультету.

В межах розвитку іміджевої політики, факультету було визначено розпочати роботу з оновлення відеороликів про всі кафедри факультету та створення відео історії розвитку та впровадження дуального навчання за всіма спеціальностями  факультету АТЕ!

Колектив факультету АТЕ отримав привітання з початком нового навчального семестру від керівництва університету! Впевнені, що колективна робота кожної кафедри буде успішною, наповнена творчістю і результативністю!

Нехай нинішній навчальний семестр стане періодом нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

Іванова І.Є., декан факультету АТЕ