Редакційно-видавничий відділ підготував черговий 288-й номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя ТДАТУ. Переглянувши  номер, можна дізнатися: хто став переможцем Всеукраїнських олімпіад, з якою метою до ТДАТУ завітав автор програми «Агрокебети» Алекс Ліссітса, як в нашому університеті День вишиванки відсвяткували, як проходив масштабний FEST «Діалоги культур» та багато іншого.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за усі роки її існування та в музеї університету.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»