В рамках профорієнтаційної роботи, з метою популяризації спеціальності та сприяння свідомого вибору професії 16 листопада 2017 року викладачами кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено тренінг для школярів «Фінансова освіта – основа добробуту».

У заході прийняли участь 18 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Мелітополя № 1, 13 та гімназії № 10.

Учасники тренінгу в ігровій формі змагались між собою під час виконання наступних завдань:

• відгадували та складали фінансові категорії;
  • показали рівень знань історії України в грошових знаках;
  • вирішували проблемні фінансові питання – формували споживчий кошик України;
  • приймали рішення щодо купівлі або продажу акцій в біржовій грі.

Учні отримали корисні знання з державних та міжнародних фінансів, кредитування, оподаткування, бюджетної системи, ознайомились з основами операцій на фінансовому ринку тощо.

За результатами брейн-рингу переможці були нагороджені пам’ятними призами. Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та вражень від спілкування зі студентами та викладачами кафедри, які поділились частинкою основ майбутньої професії.

к.е.н., доц. Радченко Наталія Геннадіївна